מגוון סדנאות העצמה ומודעות, המשלבות בתוכן לימוד תוך התנסות חוויתית וכלים המאפשרים התבוננות וחקירה עצמית כטכניקות מדיטציה ודמיון מודרך NLP.

לקבלת דף מידע יש לפנות כאן במייל

ניקוי רעלים
ניקוי רעלים מתבצע לפי השיטה של ד"ר אנלחנדרו חונגר, בספר ניקוי רעלים. המרכיב הרגשי מכריע לעיתים בבואנו לחולל שינוי. לכן, כמי שעברה את התהליך על בשרה, אני מציעה ליווי רגשי פרטני או קבוצתי, כדי לתמוך בביצוע השינוי.
המסע אל הילד הפנימי
בסדנא זאת נתחקה אחר הילדים שהיינו. נחווה את השפעתן של חוויות ילדות שונות עלינו כבוגרים ונתחבר באמצעים מגוונים אל החלק הילדי שבתוכנו.
שינוי מציאות- האם זה אפשרי?
האם ניתן לשנות את המציאות או לא? מה ומי מנהל את חיינו? נחקור את המכשולים הפנימיים באמצעים מגוונים, ונלמד איך אפשר בכל זאת לייצר מציאות אחרת טובה יותר עבורינו- סדנא בת 4 מפגשים עוצמתיים
סדנת טיפול באמצעות וידאו
בוידאו תרפיה המשתתפים יוצרים סרט משותף, מתנסים בעבודת צוות ובמילוי תפקידים שונים. היכולת לערוך, לביים, לכתוב תסריט ולצלם מזוויות שונות, מעודדת הרחבת פרספקטיבה ומאפשרים יצירת שינוי בתפיסתינו את סרט חיינו. מומלץ לגילאי 14- 90
שיפור תקשורת בין אישית
בסדנא זאת המשתתפים מתנסים בתרגול טכניקות מגוונות מעולם ה NLP כדי לפתח את יכולות התקשורת שלהם, המילולית והלא מילולית (שפת גוף). תקשורת, הצגה עצמית ורושם ראשוני- ניתנים לשיפור! וכשאלו משתפרים, קל יותר ליצור קשר חברתי וזוגי.
אינטואיציה ככלי בקבלת החלטות
מהי אינטואיציה וכיצד ניתן לפתח אותה. האם באמצעותה ניתן לקבל החלטות בצורה קלה יותר? בסדנא לפיתוח אינטואיציה תקבלו תשובות! ישנה סדנא ארוכה יותר בת 12 מפגשים המיועדת למי שרוצה לעבור תהליך התפתחות אישית משמעותי יותר.

"ירדתי במשך שבועיים וחצי 1/2 ק"ג. זה נשמע מעט אך למי שלא ירדה שנים רבות בכלל דרך תזונה זו היתה מהפכה של ממש. סיימתי את התכנית במלואה ואחרי חודש וחצי קרה הנס: הגוף התחיל להשיל מעליו קילוגרמים בלי שעשיתי כלום! לאט לאט ירדתי 7.5 ק"ג וזאת לאחר שחזרתי כבר לתזונה רגילה אך משופרת." מתוך כתבה עלי, "איך רזיתי בזכות תכנית לניקוי רעלים".

מוזמנים לקרוא את הסיפור המלא שלי כאן